mPartner.net

eMAKLER, czyli bank i biuro maklerskie w jednej usłudze

eMakler, czyli bank i biuro maklerskie

Innowacyjne podejście do inwestowania na GPW

eMakler do bank, biuro maklerskie i GPW w Twoim laptopie, tablecie lub smartfonie
eMakler to innowacyjna usługa, która umożliwia Ci inwestowanie na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki niej możesz online kupować i sprzedawać akcje, obligacje, prawa do akcji, prawa poboru, kontrakty terminowe WIG20, certyfikaty inwestycyjne, strukturyzowane i inne papiery wartościowe.

eMakler daje Ci również możliwość zakupu akcji w ofertach publicznych oraz dostęp do rachunku maklerskiego 24h na dobę.

eMakler to także:

  • brak opłat za aktywację i prowadzenie usługi maklerskiej
  • pełna integracja z rachunkiem bankowym
  • niskie prowizje maklerskie
  • atrakcyjny kredyt mEmisja Plus na zakup akcji na rynku pierwotnym

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Nowoczesna platforma internetowa do Twojej dyspozycji

Połączenie w czasie rzeczywistym
Dzięki połączeniu w czasie rzeczywistym usługi maklerskiej i rachunku bankowego z rachunkiem inwestycyjnym prowadzonym w mDom maklerski S.A możesz swobodnie zarządzać swoimi papierami: kupować, sprzedawać, śledzić stan bieżących zleceń oraz kursy zrealizowanych transakcji, na bieżąco reagować na zmiany sytuacji rynkowej, zabezpieczyć się przed stratami dzięki zleceniom STOP LOSS i STOP LIMIT.
mStatica PC
mStatica w wersji na komputery stacjonarne to zaawansowana aplikacja służąca do prezentacji notowań i wykresów giełdowych online. Najważniejsze cechy aplikacji to: prezentacja notowanych instrumentów wraz z dużą liczbą powiązanych danych giełdowych monitorowanie rynku, zaawansowane wykresy i, wskaźniki analizy technicznej oraz alerty.
Notowania mobilne
Notowania Mobilne to mobilna wersja programu mStatica, zapewniającego dostęp do notowań giełdowych, przeznaczona między innymi na urządzenia przenośne z zainstalowanym systemem iOS, Android, Windows Mobile, Symbian. Notowania Mobilne – dostęp do giełdy o każdej porze i w każdym miejscu.
ISPAG PRO 11
Zaawansowane narzędzie umożliwiające i wspomagające przeprowadzanie analizy technicznej akcji oraz innych instrumentów notowanych na GPW w Warszawie i rynkach finansowych świata w trybie online.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.