mPartner.net

Karta kredytowa Visa Premium

mBank karta Visa Premium

Twoje indywidualne potrzeby są nam bliskie

Z kartą Visa Premium zapewnisz sobie komfort i zapomnisz o codzienności.
Stały dostęp do dodatkowych środków

Oferujemy Ci wysoki limit na karcie od 3 000 zł do 200 000 zł, z którego korzystasz w dowolnej chwili – możesz dowolnie korzystać z limitu do 54 dni bez odsetek

Oferty specjalne

Polecamy zniżki do 55% u wyselekcjonowanych partnerów programu rabatowego oraz wyjątkowe mOKAZJE

Kompetentna pomoc i komfort bezpiecznych usług

Oferujemy Ci wsparcie asystenta w ramach serwisu Concierge mBank zapewni Ci rozszerzoną ochronę obejmującą transakcje dokonane bez Twojej zgody i wiedzy lub bez użycia numeru PIN, z chwilą zgłoszenia utraty karty. Spłatę zadłużenia w razie nieprzewidzianych sytuacji losowych zapewni Ci dodatkowe Ubezpieczenie Spłaty Karty Plus

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Dodatkowe korzyści

mTransfer
Lubisz kupować w internecie? Szukaj aukcji i sklepów online, które udostępniają bezpieczną metodę płatności mTransfer, a komfort Twoich zakupów zwiększy się jeszcze bardziej!
Serwis Concierge
Zleć realizację swoich spraw specjalistom i przeznacz swój czas na przyjemniejsze sprawy.
Spłaty na raty
Rozłóż spłatę zadłużenia na karcie kredytowej na raty z niższym oprocentowaniem niż standardowe oprocentowanie Twojej karty.
Przelew z karty kredytowej
Skorzystaj z szybkiego przelewu z rachunku karty kredytowej zawsze wtedy, gdy brakuje Ci na koncie wystarczających pieniędzy na realizację płatności.
mOkazje
Nie trać okazji! Wybierz zakupy u wyselekcjonowanych partnerów mBanku i korzystaj ze zniżek, które znajdziesz po zalogowaniu do swojego konta na Facebooku.
Program rabatowy
Znajdź ofertę specjalną w ulubionym sklepie. Skorzystaj z rabatów do 55% przy płatnościach kartą w ponad 3 000 punktów partnerów programu rabatowego mBanku.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.