mPartner.net

Karta kredytowa World MasterCard

Karta kredytowa World MasterCard

Karta kredytowa World MasterCard gwarantuje moc wrażeń

Zbieraj punkty na odlotowe nagrody w programie World MasterCard Rewards
  • zyskujesz 1 punkt w programie World MasterCard Rewards za każde wydane 5 zł, a zebrane punkty wymieniasz na niepowtarzalne nagrody
  • otrzymujesz 1 000 punktów za pierwszą płatność kartą
  • płacisz kartą szybko i wygodnie w technologii MasterCard PayPass
  • otrzymujesz bezpłatną pomoc specjalisty w ramach usługi Concierge
  • rabaty do 55% u starannie wybranych partnerów programu rabatowego mBanku i tańsze zakupy w ramach mOkazji

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Dodatkowe korzyści

Program World MasterCard Rewards
Mnóstwo niezapomnianych przygód i markowych prezentów – sprawdź jakie nagrody czekają na Ciebie za punkty zebrane za płatności kartą World Mastercard.
Serwis Concierge
Zleć realizację swoich spraw specjalistom i przeznacz swój czas na przyjemniejsze sprawy.
Spłaty na raty
Rozłóż spłatę zadłużenia na karcie kredytowej na raty z niższym oprocentowaniem niż standardowe oprocentowanie Twojej karty.
Przelew z karty kredytowej
Skorzystaj z szybkiego przelewu z rachunku karty kredytowej zawsze wtedy, gdy brakuje Ci na koncie wystarczających pieniędzy na realizację płatności.
mOkazje
Nie trać okazji! Wybierz zakupy u wyselekcjonowanych partnerów mBanku i korzystaj ze zniżek, które znajdziesz po zalogowaniu do swojego konta na Facebooku.
Program rabatowy
Znajdź ofertę specjalną w ulubionym sklepie. Skorzystaj z rabatów do 55% przy płatnościach kartą w ponad 3 000 punktów partnerów programu rabatowego mBanku.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.