mPartner.net

Karta kredytowa z kredytem gotówkowym 2+1

Karta kredytowa z kredytem gotówkowym 2+1

Karta kredytowa na zakupy z pakietem korzyści:

Kartę zamawiasz bez wychodzenia z domu…możesz to zrobić na TERAZ – w kilka chwil.
  • dodatkowe środki zawsze w zasięgu ręki w ramach przyznanego limitu kredytowego nawet do 200 000 zł
  • kupujesz, kiedy potrzebujesz, spłacasz, kiedy chcesz – nawet do 54 dni bez odsetek
  • płatności dokonujesz szybciej niż gotówką dzięki technologii zbliżeniowej
  • możesz płacić kartą na aukcjach internetowych, zamawiając pizzę lub inne zachcianki ;)
    oraz w sklepach internetowych

Na okazje szybka gotówka:

  • przelewasz pieniądze z dostępnego limitu karty, nawet zanim otrzymasz kartę,
  • przelaną kwotę spłacasz w niskich ratach w ramach usługi Spłaty na raty

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

To się po prostu opłaca:

mOkazje
Nie trać okazji! Wybierz zakupy u wyselekcjonowanych partnerów mBanku i korzystaj ze zniżek, które znajdziesz po zalogowaniu do swojego konta na Facebooku.
Program rabatowy
Znajdź ofertę specjalną w ulubionym sklepie. Skorzystaj z rabatów do 55% przy płatnościach kartą w ponad 3 000 punktów partnerów programu rabatowego mBanku.
Spłaty na raty
Rozłóż spłatę zadłużenia na karcie kredytowej na raty z niższym oprocentowaniem niż standardowe oprocentowanie Twojej karty.
Przelew z karty kredytowej
Skorzystaj z szybkiego przelewu z rachunku karty kredytowej zawsze wtedy, gdy brakuje Ci na koncie wystarczających pieniędzy na realizację płatności.
mTransfer
Lubisz kupować w internecie? Szukaj aukcji i sklepów online, które udostępniają bezpieczną metodę płatności mTransfer, a komfort Twoich zakupów zwiększy się jeszcze bardziej!
Płatności zbliżeniowe
Nie trać czasu przy kasie: płać szybko i wygodnie bez podawania karty sprzedawcy dzięki technologii MasterCard PayPass i Visa payWave.

Umowa o kartę kredytową udzieloną jednej osobie w mBanku może zostać zawarta w formie elektronicznej (przez internet) od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7:00-21:00. Przyznanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez mBank S.A.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.