mPartner.net

Klasyczne karty kredytowe w mBanku

Klasyczne karty kredytowe mBank

Elastyczny limit na karcie kredytowej to swobodne zakupy w sklepach i internecie

Poznaj zalety kart Visa Classic i MasterCard Standard
 • dodatkowe środki masz zawsze w zasięgu ręki w ramach
  limitu kredytowego od 1 500 zł do 20 000 zł
 • kupujesz, kiedy potrzebujesz, a spłacasz, kiedy chcesz
  – nawet do 54 dni bez odsetek
 • płacisz szybciej niż gotówką dzięki technologii zbliżeniowej
 • realizujesz płatności kartą na aukcjach internetowych
  oraz w sklepach online
 • raz ustalasz automatyczną spłatę zadłużenia i nie musisz pamiętać o dacie spłaty karty
 • masz możliwość wyboru organizacji płatniczej:
  Visa lub MasterCard

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

To się po prostu opłaca:

mOkazje
Nie trać okazji! Wybierz zakupy u wyselekcjonowanych partnerów mBanku i korzystaj ze zniżek, które znajdziesz po zalogowaniu do swojego konta na Facebooku.
Program rabatowy
Znajdź ofertę specjalną w ulubionym sklepie. Skorzystaj z rabatów do 55% przy płatnościach kartą w ponad 3 000 punktów partnerów programu rabatowego mBanku.
Spłaty na raty
Rozłóż spłatę zadłużenia na karcie kredytowej na raty z niższym oprocentowaniem niż standardowe oprocentowanie Twojej karty.
Przelew z karty kredytowej
Skorzystaj z szybkiego przelewu z rachunku karty kredytowej zawsze wtedy, gdy brakuje Ci na koncie wystarczających pieniędzy na realizację płatności.
mTransfer
Lubisz kupować w internecie? Szukaj aukcji i sklepów online, które udostępniają bezpieczną metodę płatności mTransfer, a komfort Twoich zakupów zwiększy się jeszcze bardziej!
Płatności zbliżeniowe
Nie trać czasu przy kasie: płać szybko i wygodnie bez podawania karty sprzedawcy dzięki technologii MasterCard PayPass i Visa payWave.

Zamów kartę kredytową w mBanku

– Złóż prosty wniosek przez internet.

Jeśli wnioskujesz o limit kredytowy do 150 000 zł i będzie wymagane potwierdzenie dochodu zadeklarowanego we wniosku, możesz to zrobić przez internet dzięki aplikacji Importer (dotyczy sytuacji, gdy posiadasz konto w jednym z wymienionych banków PKO BP SA, ING Bank Śląski SA, Bank Zachodni WBK SA, Pekao SA, Bank Millennium SA, Alior Bank SA, Inteligo).

Jeśli nie posiadasz konta w jednym z powyższych banków, a wnioskujesz o kredyt do 20 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

– W przypadku wniosków złożonych przez internet aplikacja Importer jest udostępniana bezpośrednio po złożeniu wniosku. W przypadku wniosków złożonych telefonicznie link do aplikacji otrzymasz mailowo po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej.
– Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 zł z Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej.
– Kartę kredytową wyślemy Ci pocztą! Aby ją aktywować, postępuj zgodnie z informacjami załączonymi w liście do karty.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.