mPartner.net

Kredyt hipoteczny w mBanku

mBank kredyt mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny – zamieszkaj tak, jak lubisz

Kredyt hipoteczny na atrakcyjnych warunkach, teraz w promocji „Mieszkaj Na Swoim”
  • promocja – Mieszkaj na Swoim
  • okres kredytowania do 35 lat
  • kredytowanie do 90 % wartości zabezpieczenia
  • możliwość wcześniejszej spłaty i przewalutowania
  • mechanizm bilansowania kwoty kredytu w PLN kwotą depozytów w mBanku

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Kredyt hipoteczny w mBanku to więcej korzyści niż myślisz

Na budowę, remont, zakup mieszkania lub domu
Przeznaczenie kredytu hipotecznego:
– zakup działki budowlanej
– przebudowa pomieszczenia lub budynku niemieszkalnego na cele mieszkalne. Najczęściej mamy do czynienia z adaptacją poddasza na cele mieszkaniowe,
– zmiana lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa na prawo odrębnej własności,
– zmiana lokatorskiego prawa na spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,
– zakup, budowa garażu lub miejsca postojowego,
– wykup Nieruchomości od Gminy/Skarbu Państwa/Spółdzielni Mieszkaniowej/Wojskowej Agencji Mieszkaniowej,
– zakup nieruchomości mieszkalnej od Syndyka,
– sfinansowanie nabycia od osoby fizycznej praw wynikających z umowy o wybudowanie lokalu mieszkalnego/domu jednorodzinnego oraz nie wniesionych przez tą osobę nakładów na wkład budowlany oraz odstępnego
budowę, wykończenie budynku mieszkalnego umożliwiającego całoroczne jego użytkowanie, zlokalizowanego na gruncie o charakterze rekreacyjno-wypoczynkowym.
Mechanizm bilansujący
Proces zmniejszania kwoty kapitału kredytu, od której naliczane są odsetki (bilansowanie). Z punktu widzenia Klienta to przelewy dokonywane między rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, a rachunkiem bilansującym. Aby taka operacja mogła mieć miejsce na rachunku powiązanym Klient musi posiadać większe środki niż najwyższa rata kapitałowo-odsetkowa jego kredytu/pożyczki.
5 kroków, które musisz zrobić, aby otrzymać pożyczkę
1. Złóż prosty wniosek przez internet
Po złożeniu wniosku przez internet skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby doradzić Ci najkorzystniejsze rozwiązanie oraz uzgodnić termin spotkania. Konsultant powie Ci, jakie dokumenty będą wymagane do podjęcia decyzji kredytowej.

2. Spotkanie z Doradcą
Na spotkaniu Doradca zapozna Cię z warunkami kredytu. Zebrane dokumenty wręczasz Doradcy mBanku i przy jego pomocy wypełniasz wniosek kredytowy. Optymalnym rozwiązaniem jest umówienie się na spotkanie z Doradcą po skompletowaniu wszystkich dokumentów. Przyspieszy to uzyskanie kredytu.

3. Podpisanie umowy
Podczas kolejnej wizyty w punkcie naziemnym podpiszesz umowę.

4. Uzupełnienie dokumentów
Przedostatni krok to kompletowanie dokumentów świadczących o ustanowieniu zabezpieczenia hipotecznego Twojego kredytu/pożyczki i przekazanie ich Doradcy mBanku.

5. Uruchomienie kredytu mieszkaniowego
mBank przeleje zgodnie z ustaleniami w umowie kwotę udzielonego kredytu na Twoje konto w mBanku, na wskazane konto w innym banku lub na konto sprzedającego nieruchomość

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.