mPartner.net

Kredyt konsolidacyjny w mBanku

Kredyt konsolidacyjny w mBanku

Połącz kredyty z innych banków w jeden i płać niższą ratę

Skonsoliduj wiele kredytów w jeden hipoteczny i płać niższą ratę, nawet o połowę
  • wygoda – spłacaj jedną, niższą ratę zamiast kilku, w różnych bankach
  • 0% prowizji za udzielenie kredytu
  • kredyt udzielany do 75% wartości zabezpieczenia hipotecznego
  • możesz skonsolidować kredyt gotówkowy, samochodowy, odnawialny, ratalny a nawet kartę kredytową z innego banku
  • gotówka na dowolny cel – do 20% kwoty przenoszonych zobowiązań
  • dogodny okres kredytowania do 84 miesięcy
  • automatyczna spłata kredytów w innych bankach
  • do 150 000 PLN

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

5 kroków do kredytu konsolidacyjnego

Jedną niższa rata
Połączymy wszystkie Twoje kredyty w jeden i zamiast kilku rat w różnych bankach, będziesz mieć jedną, niższą ratę w mBanku. Możesz skonsolidować kredyt samochodowy, kredyt odnawialny w rachunku bieżącym, debet w koncie, zadłużenie na kartach kredytowych, kredyt mieszkaniowy i inne pożyczki.
Kontakt telefoniczny
Po złożeniu wniosku przez internet skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby doradzić Ci najkorzystniejsze rozwiązanie oraz uzgodnić termin spotkania. Konsultant powie Ci, jakie dokumenty będą wymagane do podjęcia decyzji kredytowej.
Spotkanie z Doradcą
Na spotkaniu Doradca zapozna Cię z warunkami kredytu. Zebrane dokumenty wręczasz Doradcy mBanku i przy jego pomocy wypełniasz wniosek kredytowy. Optymalnym rozwiązaniem jest umówienie się na spotkanie z Doradcą po skompletowaniu wszystkich dokumentów. Przyspieszy to uzyskanie kredytu.
Podpisanie umowy
Podczas kolejnej wizyty w punkcie naziemnym podpiszesz umowę.
Uzupełnienie dokumentów
Przedostatni krok to kompletowanie dokumentów świadczących o ustanowieniu zabezpieczenia hipotecznego Twojego kredytu/pożyczki i przekazanie ich Doradcy mBanku.
Uruchomienie kredytu mieszkaniowego
mBank przeleje zgodnie z ustaleniami w umowie kwotę udzielonego kredytu na Twoje konto w mBanku, na wskazane konto w innym banku lub na konto sprzedającego nieruchomość.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.