mPartner.net

mBIZNES Plus dla lepszego zarządzania finansami

Konto oszczędnościowe mBiznes Plus

Otwórz rachunek mBiznes plus, aby jeszcze lepiej zarządzać oszczędnościami firmy

Jeśli chcesz umieścić dodatkowe środki na oprocentowanym rachunku bez zamrażania gotówki na długi okres, otwórz mBiznes plus. Konto mBiznes plus to pewny zysk pod stałą kontrolą 24h / 7 dni w tygodniu przez telefon, SMS i internet.

mBiznes plus ułatwia zarządzanie nadwyżkami finansowymi
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta oszczędnościowego
  • atrakcyjne oprocentowanie
  • stały dostęp do środków zdeponowanych na rachunku
  • nie wymagamy salda minimalnego i stałych wpływów na rachunek

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Zobacz także

mBiznes konto pomocnicze
Z rachunkami pomocniczymi uporządkujesz rozliczenia z konkretnymi kontrahentami lub pracownikami. Ułatwią Ci one również rozliczenia dotacji na rozwój firmy.
Konto oszczędnościowe mBiznes max
Rachunek mBiznes max to alternatywa dla lokaty: nie zamrażasz gotówki na dłuższy okres i możesz ją podjąć w dowolnym momencie – zawsze wtedy, gdy Twoja firma będzie potrzebowała środków na opłacenie zobowiązań lub zakup towaru.

Jak otworzyć konto dla firm mBiznes Plus

Jeśli nie posiadasz rachunku dla firm w mBanku, rachunek mBiznes plus otworzysz we wspólnym wniosku online. W trakcie wypełniania wniosku zaznacz, że poza mBIZNES kontem chcesz również otworzyć rachunek mBiznes plus. Następnie postępuj, jak w przypadku składania wniosku o mBiznes konto.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.