mPartner.net

eKONTO dla młodych

mBank konto dla młodych

Wymarzone konto bez zbędnych opłat

Sprawdź najlepsze konto osobiste plebiscytu Złoty Bankier 2014; uzyskaj dostęp do atrakcyjnych rabatów w szkołach językowych i sieciach handlowych.
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
  • 0 zł za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (transakcje na kwotę min. 200 zł miesięcznie)
  • zniżki w szkołach językowych całej Polski – do 25%
  • 10% zniżki na bilety do kina w sieci Cinema City

Zakładając eKonto dla młodych wraz z nowoczesnymi usługami bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą płatniczą, otrzymujesz szereg nowoczesnych udogodnień i rozwiązań na światowym poziomie.

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Usługi dodatkowe, które musisz mieć

mOkazje
Nie trać okazji! Wybierz zakupy u wyselekcjonowanych partnerów mBanku i korzystaj ze zniżek, które znajdziesz po zalogowaniu do swojego konta na Facebooku.
Program rabatowy
Znajdź ofertę specjalną w ulubionym sklepie. Skorzystaj z rabatów do 55% przy płatnościach kartą w ponad 3 000 punktów partnerów programu rabatowego mBanku.
mNawigacja Finansowa
Za każdym razem kiedy zrobisz zakupy lub wykonasz przelew, Twoje wydatki zostaną automatycznie przypisane do kategorii. Operacje w systemie możesz indywidualnie nazywać, opisywać czy tagować.
Dyspozycje online
Potrzebujesz wyciąg z karty lub opinię o terminowej spłacie karty w mBanku? Zleć wydanie dokumentu przez internet bez wychodzenia z domu.
mTransfer
Lubisz kupować w internecie? Szukaj aukcji i sklepów online, które udostępniają bezpieczną metodę płatności mTransfer, a komfort Twoich zakupów zwiększy się jeszcze bardziej!
Powiadomienia SMS
Odbieraj SMSy z informacją o operacjach wykonanych kartą lub na koncie w mBanku zgodnie z Twoimi potrzebami.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.

2 komentarzeZostaw komentarz

  • idealne konto , wszystkie w mBanku powinny mieć takie warunki, szkoda że tylko do 26 roku życia…