mPartner.net

eMAX walutowy EUR

konto walutowe EUR mBank

Zakupy w EUR bez przewalutowania

Poczuj się jak prawdziwy Europejczyk
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • oprocentowanie 0,50% w skali roku
  • odsetki na rachunku naliczane są co miesiąc
  • z rachunku możesz realizować przelewy zagraniczne
    (SEPA oraz SWIFT)
  • masz możliwość korzystania z karty płatniczej VISA Classic prowadzonej w EUR, dzięki której możesz swobodnie dysponować swoimi pieniędzmi
  • wypłacając walutę nie tracisz dotychczas uzyskanych odsetek

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Dodatkowe korzyści dla posiadaczy eMAX EUR

Visa Classic eMax EUR
Karta jest uzupełnienieniem oferty walutowej. Pozwala na bezpłatne wypłaty z bankomatów za granicą i daje możlwość zakupu produktów znanych marek z rabatami Ofert Visa.
Przelewy walutowe
W mBanku możesz wykonywać nie tylko przelewy w złotówkach na inne rachunki w bankach polskich, ale także przelewy walutowe kierowane do banków zagranicznych oraz banków krajowych.
mNawigacja finansowa
Za każdym razem kiedy zrobisz zakupy lub wykonasz przelew, Twoje wydatki zostaną automatycznie przypisane do kategorii. Operacje w systemie możesz indywidualnie nazywać, opisywać czy tagować.
Dyspozycje online
Potrzebujesz wyciąg z karty lub opinię o terminowej spłacie karty w mBanku? Zleć wydanie dokumentu przez internet bez wychodzenia z domu.

Co warto wiedzieć o eMAX EUR?

– jeżeli otworzysz konto walutowe w EUR, płacąc za zakupy w internecie lub za granicą nie poniesiesz kosztów związanych z przewalutowaniem
– obsługujesz konto przez internet, komórkę oraz mLinię
– posługujesz się intuicyjnym i prostym w obsłudze serwisem transakcyjnym
– dzięki mNawigacji finansowej zyskujesz pomoc w planowaniu i kontrolowaniu wydatków

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.