mPartner.net

Kredyt gotówkowy w mBanku

mBank tani kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy na dowolny cel

Znalazłeś kredyt gotówkowy z oprocentowaniem niższym niż najniższe – dalej szukać nie musisz :)
gwarancja oprocentowania niższego niż najniższe – jeśli w innym banku znajdziesz kredyt z niższym oprocentowaniem, mBank obniży oprocentowanie Twojego kredytu w mBanku
– pieniądze na koncie nawet w 15 minut
– kredyt od początku do końca przez internet bez wychodzenia z domu
– kwota od 500 zł do 150 000 zł
– dogodny okres kredytowania: od 3 do 84 miesięcy
automatyczna spłata rat w wybranym przez Ciebie dniu
– możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych od 1-3 miesięcy

Uwaga! Opis niniejszego produktu ma charakter archiwalny i nie stanowi oferty mBanku. Bieżąca promocja dostępna jest poniżej!

OTWÓRZ EKONTO

Kredyt gotówkowy nawet w 15 minut - TAK to możliwe
Uzyskanie kredytu gotówkowego możliwe jest bez wychodzenia z domu!

Jeśli masz konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym czy przygotowaliśmy Ofertę kredytową. To indywidualny limit kredytowy, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Kredyt w Ofercie dla Ciebie uzyskasz łatwo i szybko, nawet w 15 minut.

Nie musisz mieć konta w mBanku, żeby dostać kredyt online, nawet w 15 minut. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Importer dostępnej na ostatniej stronie wniosku kredytowego. Aplikacja umożliwia potwierdzenie podanych przez Ciebie danych dochodowych, poprzez bezpieczne logowanie na Twoje konto w innym banku. Dochody możesz potwierdzić także przesyłając mailem skan historii konta w innym banku, na które wpływa Twoja pensja.

Jak otrzymać szybko kredyt - instrukcja
– Złóż prosty wniosek przez internet.
– Jeśli wnioskujesz o kredyt do 150 000 zł i będzie wymagane potwierdzenie dochodu zadeklarowanego we wniosku, możesz to zrobić przez internet dzięki aplikacji Importer (dotyczy sytuacji, gdy posiadasz konto w jednym z wymienionych banków PKO BP SA, ING Bank Śląski SA, Bank Zachodni WBK SA, Pekao SA, Bank Millennium SA, Alior Bank SA, Inteligo).
Jeśli nie posiadasz konta w jednym z powyższych banków, a wnioskujesz o kredyt do 20 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.
– W przypadku wniosków złożonych przez internet aplikacja Importer jest udostępniana bezpośrednio po złożeniu wniosku. W przypadku wniosków złożonych telefonicznie link do aplikacji otrzymasz mailowo po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej.
– Po ostatecznej decyzji kredytowej wykonaj przelew na 1 zł z Twojego konta w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Gotówkę otrzymasz nawet w 15 minut prosto na konto.

O Autorze Zobacz wszystkie wpisy Strona autora

mBankowiec

Jacek Grudniewski, współtwórca portalu Informacjakredytowa.com oraz właściciel Altberger.pl. Specjalista sprzedaży produktów bankowych, afiliant Money.pl, Comperia.pl oraz Bankier.pl. Autor analiz finansowych oraz publikacji w czołowych portalach branżowych.